O společnosti


DŮM U MODRÉ HVĚZDY
 
      Dům byl postaven před rokem 1432. Podle knižních pramenů byli majiteli jistý  Ullmann, vlastník řeznické lavice, po něm následovali sládek Johan Saron, a dále pak  řemeslník Jakub Kronest. V dalším období měl dům ještě několik dalších majitelů.  V roce 1540 byl dům připojen k městskému pivovaru.  Po roce 1852, kdy na základě císařského rozhodnutí přestalo být Brno vojenskou pevností a byla  zbořena Brněnská brána byl dům přestavěn na vinárnu Modrá hvězda. Při rekonstrukci domu v 80.letech minulého století byl dům zbořen až do základů a následovala jeho nová znovuvýstavba se zachováním původního venkovního vzhledu. Pod domem se nachází prostorný  historický suterén.
 
      Dům patří k zástavbě na západní straně historického jádra a je řadovou, částečně  nárožní součástí východní fronty Šilingrova náměstí, někdejšího Sviňského trhu. Náleží do části bloku tzv. Velkého Špalíčku, vymezeného dále Dominikánskou ulicí, Dominikánským náměstím, ulicemi Mečovou a Starobrněnskou.


SOUČASNOST DOMU U MODRÉ HVĚZDY

      Realitní společnost MAX & Partner, s.r.o. sídlí přímo v centru Brna na Šilingrově náměstí číslo 7, první patro. Svou činnost staví na bázi individuálního přístupu ke klientům za spolupráce operativního týmu externích akvizitorů. Svou image MAX & Partner, s.r.o. buduje na serióznosti a profesionalitě.

      Je všeobecně známo, že dobrá nebo špatná zkušenost je jednou z nejhůře změnitelných věcí. Vědoma si toho, věnuje realitní společnost MAX & Partner, s.r.o. maximální pozornost vysoké kvalitě poskytovaných odborných služeb. Na trhu nemovitostí v Brně a na Moravě působí od roku 1994. V současné době ji realitní specialisté řadí mezi přední renomované kanceláře v Brně.